Využijte Esther dlouholeté zkušenosti z oblasti jezdectví a péče o koně. Nezáleží, zda se zaměřujete na westernové nebo anglické ježdění,
služby v oblasti tréninku, zdraví, managementu
a psychologie koní pomohou k dosažení Vašich cílů.

- Semináře pro mládež, amatérské jezdce do levelu Open

- Silné stránky:
Soutěže: Drezura, Reining, Western Pleasure, W.Riding, Trail, W.Horsemanship, Hunter U.Saddle, Hunt Seat Equitation, Halter, Showmanship at Halter, Hunter in Hand, Longe Line, Spanish walk.

Volný čas: osobní a rodinní koně
Připouštění: Péče a management klisen, hříbat a hřebců
Jezdectví – řeč těla, hry, komunikace mezi jezdcem a koněm, trénink koní ze země, lonžování
- Profesionální a osobní přístup
Psychologie koní: Poslušnost, náprava a podpora sebevědomí koní. Bezpečnost pro Vás i Vašeho koně.
Motivační program pro starší, zkušené koně a koně se zlozvyky
Nakládání a přeprava koní: Máte problém s naložením Vašeho koně. Esther se zatím vždy každého koně podařilo přesvědčit a bezpečně naložit. Vyzkoušejte její tipy.
Zdraví: ve spolupráci s veterinářem Vám Esther pomůže najít správnou léčbu a rehabilitační program pro Vašeho koně.
Bezpečnost: Máte špatnou zkušenost nebo jste ztratili sebedůvěru v sedle? Chcete jezdit dál, zbavit se strachu a ježdění si zase užívat? Esther Vám pomůže zpět do sedla.
Hřebci a připuštění: pomoc v tématech chování hřebců, připouštění, soutěže, bezpečnost, zacházení, ustájení.

- Hledáte vhodného koně? Esther Vám pomůže najít toho pravého koně pro Vaše potřeby, ať již chcete koně pro velké závody nebo rodinného koně, jakékoliv plemeno či barvu. Pamatujte, že na prvním místě je bezpečnost.

Dlouholeté zkušenosti s přepravou ze zámoří.
- Nechce se Vám cestovat? Esther Vám nabízí privátní semináře a lekce šité na míru Vašim potřebám ve Vašich stájích.
- Máte vlastního trenéra, ale rádi byste si rozšířili svůj tréninkový plán? Není problém, Esther Vám ráda pomůže dosáhnout ideální komunikace mezi Vámi a Vaším koněm ve stávajícím tréninku.
- Stavíte stáje nebo jezdecké centrum? Díky dlouholetému cestování po jezdeckých centrech Vám Esther nabízí svou pomoc při plánování Vašeho jezdeckého centra, ať už se jedná o soutěžní či plemenné koně. Tréninkové prostory, pastvy, výběhy, klubovna, sedlovna a další prostory budou v naprosté harmonii.
- PR Management vaší stáje – Esther vystudovala Public Relations, má zkušenosti z oboru a je schopna Vám nabídnout kompletní plán propagace Vašich stájí, koní a jezdeckých center.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.