TRENÉRKA JEZDCŮ A KONÍ

Esther je úspěšná všestranná jezdkyně vyhrávající v důležitých Evropských závodech národní, evropské a mezinárodní tituly v různých disciplinách.

O ESTHER

Esther Weberová se narodila v r.1980 v Curychu ve Švýcarsku. Diky jejímu multikulturnímu původu měla možnost již v útlém věku hodně cestovat a tím i jezdit, trénovat a účastnit se závodů nejen v Evropě, ale i v USA.

Jezdit na koni začala Esther v sedmi letech klasicky v anglickém sedle. Během prvních pár let zkusila různé styly jezdeckého umění. V San Diegu, USA první rok jezdila a závodila Saddle Seat na Morgan Horses a druhý rok přešla na westernový styl, Western Pleasure a Western Horsemanship na koních plemene appaloosa. Po návratu do Curychu si brala drezurní hodiny.

Využijte Esther dlouholeté zkušenosti z oblasti jezdectví a péče o koně.

Služby, které pomohou k dosažení Vašich cílů.

- Semináře pro mládež, amatérské jezdce do levelu Open

- Silné stránky:
Soutěže:
Drezura, Reining, Western Pleasure, W.Riding, Trail, W.Horsemanship, Hunter U.Saddle, Hunt Seat Equitation, Halter, Showmanship at Halter, Hunter in Hand, Longe Line, Spanish walk.

Volný čas: osobní a rodinní koně

Připouštění: Péče a management klisen, hříbat a hřebců

Jezdectví – řeč těla, hry, komunikace mezi jezdcem a koněm, trénink koní ze země, lonžování

- Profesionální a osobní přístup

- Psychologie koní: Poslušnost, náprava a podpora sebevědomí koní. Bezpečnost pro Vás i Vašeho koně.

- Motivační program pro starší, zkušené koně a koně se zlozvyky

- Nakládání a přeprava koní: Máte problém s naložením Vašeho koně. Esther se zatím vždy každého koně podařilo přesvědčit a bezpečně naložit. Vyzkoušejte její tipy.

AKTUALITY

V roce 2023 Esther bude jezdit zase na semináře mimo okolí Prahy

Semináře jsou plánované pravidelně od poloviny března 2023. Včas se přihlaste! 

Pro více informací mne kontaktujte.

Spolupráce s Horse Spirit / Hřebci / Koně na prodej / Dvd

Bude nám potěšením pomoci Vám najít Vašeho vysněného koně - "Dream Horse" . Klidného a spolehlivého koně, se kterým strávíte svůj volný čas, nebo závodního koně, se kterým se užijete atmosféru závodů, nebo koně pro Váš chovný program.

Spolupracujeme s mnoha chovateli a majiteli koní po celé Evropě a také v USA a tímto máme k výběru velkou základnu koní různého stáří a stupně tréninku.

Špičková kvalita reiningových, pleasurových a all around koní (od hříbat po trénované koně na závody) přímo od top chovatelů a známých trenérů v Evropě. Pomůžeme Vám s výběrem, transportem a vyřízením dokladů.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.