No events

Privátní semináře a lekce nejsou uvedený v kalendáři

2016 - This year just available for seminars and private clinics. In case of interest, please contact directly Esther at +420 724 333 228 or Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Sobota dne 25.4.2015 sponzoruji jeden 1denní seminář ve velké kryté jízdárně na Gallowayfarmě, Roupov u Plzně. Jezdecký seminář je již plně obsazen a další náhradní jezdci na čekací listině. Diváci jsou vítáni. Více info: Esther 724 333 228 nebo www.gallowayfarma.cz . Za tento seminář si neberu žádné finanční prostředky. Těším se vidět brzy na viděnou příátelé z EWstyle seminářů a dalších příznivců kolem koní!

2015 - Užívám si nadále mateřství :)

2014 - Užívám si mateřství :) / žádné semináře :(

2013 - V letošním roce Esther pořádá pouze privátní semináře a nabízí své zkušeností kolem koní individuálním klientům.

February, 14th, 2012

STUD FEES ARE SO REDUCED

TT Mighty Junior: € 1,000
Rustys Lil Dry Doc: € 700

4.2.2012

APPALOOSA HORSE CLUB ČR, o.s.
Vás zve na svod hřebců ApHC a AQHA
za účelem získání doporučení pro registraci v Ústředním registru plemeníků (www.uek.cz)

Termín: 3. Března 2012
Rozhodčí: Mgr. Esther Weberová, Mgr. Jitka Kynclová
Místo: Q Ranch u pramene Dyje, Pavlov-Bezděkov, 568 01
- v kryté jezdecké hale od 14.hod

- možnost příjezdu již v pátek (rezervace boxu a ubytování nutná, kontakt: K. Mendlová, tel.:606 727 070, 10.-26.2.je mimo Evropu, nevolejte)

- možnost oběda v restauraci ranche po dohodě

- možnost společného tréninku, kliniky: halter, longe-line, ježdění v hale pod vedením E.Weberové. Halter od 9:00, Performance od 10:40 hod, lekce 80min.

- Více informací na www.appaloosa.cz

Kurz s Esther Weber 3.3. Q Ranch

Q Ranch, sobota 3.3.2012 v kryté hale

Program: 9:00-10:20 hod Halter, Longe-line.

10:40-12:00 hod Performance (jezdecké třídy)

Cena 300Kč/lekce/dvojice jezdec-kůň, diváci 150Kč/os (pro členy ApHCCZ zdarma)

Pro min 4koně, max 10 míst.

Přihlášky na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

1.unora, 2012

Vzdělání jezdců a cvičitelů.

Od roku 2011 je společnost Equifarm, s.r.o. držitelem akreditace MŠMT - kvalifikace cvičitel jezdectví (organizačně zajišťuje Equiteam, o.s.). Garantem této akreditace je Esther Weberová, úspěšná evropská jezdkyně a trenérka v jedné osobě.

Pro koho je kvalifikace určena? Zájemcům, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti výcviku koní a jezdců, ošetřovatelství, v managementu jezdeckého areálu. Provozovatelům agroturistických jízdáren, nebo zaměstnancům těchto zařízení. Na základě potvzení o kvalifikaci si zájemce může zřídit živnostenský list na vázanou činnost.

Jaké jsou vstupní podmínky pro zájemce? Věk minimálně 17 let, dobrý zdravotní stav. Jezdecká licence není nutná.

Jaká je obsahová náplň? Kvalifikace je všestranná, proto je složena z informací, které by měl znát každý ošetřovatel, správce areálu, cvičitel, bez ohledu na to, zda se setkávají s anglickým stylem, westernovým způsobem ježdění nebo jsou příznivci endurance...

Věnujeme se anatomii lidského těla, sportovnímu tréningu, základům pedagogiky a psychologie. Dále se zaměřujeme na praktické rady z oblasti práva a pojištění, které určitě využijete pro svoji každodenní činnost. V další části se zaměřujeme na práci s koňmi ze země, ošetřování koní, prvky první pomoci pro koně. Hodně času věnujeme nácviku vedení výcvikové hodiny s klientem, nákresu a vysvětlení jednotlivých pomůcek a vlastnímu jezdeckému výcviku v anglickém nebo westernovém stylu.

2 víkendy jsou pouze praxe (s vlastním nebo školním koněm), 1 víkend pouze teorie, 4 víkendy jsou kombinované teorie a praxe, ale není třeba mít vlastního koně – v těchto víkedech se jedná zejména o veterinární informace, kde budou k dispozici školní koně, nebo o praxi jiného druhu (nácvik první pomoci apod.)

Kvalifikace je rozdělena do sedmi víkendů během 3-4 měsíců (pá-so-ne nebo so-ne), poslední víkend je věnovaný jezdeckému výcviku a zkouškám.

Více informací najdete na: www.cvicitelak.cz

Kontakt: Monika Pružinská Hýblová Tel. 00 420 608 984 992 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Michaela Zachová Tel. 00 420 603 278 091 e-mail  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pod záštitou MŠMT od března 2012 zahajuje Equifarm ve spolupráci s Esther Weberovou kvalifikační kurz „cvičitel jezdectví".

Kurz je určen zájemcům, kteří se chtějí rozvíjet v oblasti výcviku koní a jezdců v anglickém nebo westernovém stylu.

Na sedm prodloužených víkendů v jarním nebo podzimním období jsou připraveny teoretické i praktické lekce z oblasti jezdeckého sportu.

Poslední víkend je věnován výcviku a zkouškám – jezdecká část praktické zkoušky je drezurní nebo horsemanshipová úloha.

Po úspěšném zakončení kurzu můžete s „osvědčením o kvalifikaci cvičitel jezdectví" zažádat o živnostenské oprávnění na vázanou živnost, a zřídit si i další související náležitosti k této činnosti (např. pojištění odpovědnosti).

Více informací naleznete na www.cvicitelak.cz

PDF

ewstyle_logo        equiteam_logo

TRISTAN DARK's Photoshooting for MA Starfighter

mastarfighter_side

mastarfighter_front

mastarfighter_spin

10.11.2011

MA Starfighter places 5th in the IRHA/NRHA Open Futurity!

Our young appaloosa stallion MA Starfighter (Starlight Elan AQHA x My Mom Won It All) defended the appaloosa colors by conquering the Open finals of the prestigious 4-year-old Italian Futurity last Saturday (55 entries) and conquering the 5th place in the Level 2 yesterday evening. We thank his trainer Fabio Polesel for the great efforts he put in achieving this goal!

mastarfighter_slide

29.10.2011

MA ISTAHAR IS APRHA FUTURITY OPEN CHAMPION AT THE APHC WORLD SHOW | FORT WORTH (TX)!
Další sen se splnil, když z vlastního chovu naše úžasná tříletá klisna MA ISTAHAR (Nu Chex To Cash - AQHA x Ms High Five - ApHC Hall of Fame) s Rubenem Vandorpem v sedle, porazila dalších 17 zúčastněných a získala v Texasu na Appaloosa World Show titul ApRHA REINING OPEN FUTURTIY CAHMPION!! Istahar tak přivezla domů váženou NRHA Lawson Bronze Trophy a k tomu 3.013,40 USD za svůj rekord.Zatím uvádíme jen záznam z udílení cen a brzy uvedeme také její obrázky a video ze soutěže! Zatím uvádíme jen záznam z udílení cen a brzy uvedeme také její obrázky a video ze soutěže!

maistahar_world

maistahar_world_award

October 2011

APPALOOSA WORLD SHOW - FORT WORTH (TX) - U.S.A.

Congratulations to the following horses for the results achieved so far:

- MA Powersign (full brother to MA Thunderstorm): 3rd Senior Reining; 3rd Non-Pro Reining
- Ima Stormy Honey (2010 ApRHA Futurity Open Champion sired by MA Thunderstorm): 4th Non-Pro Reining
- MA Wishmaster (half brother to MA Thunderstorm): 7th Non-Pro Reining
- Ima Smokin Doll (sired by MA Thunderstorm): 10th Non-Pro Reining

Much more to come...

20.10.2011

GRATULUJI SVÉ DLOUHOLETÉ KLIENTCE BĚTCE KROUMANOVÉ K DALŠÍ ÚSPĚŠNÉ ZÁVODNÍ SEZONĚ A TENTOKRÁT V KATEGORII OPEN!
ME ApHC: 4x Zlato!! 1x Bronz! MČR WRC: 3x Mistryně ČR !!

Na Mistrovství ČR Western Riding Klubu (WRC) v Koryčanech, Bětka vyhrála se svým quarter horse valachem Pretty Tony Jacs třídy Senior Western Pleasure Open a Western Horsemanship Open.
S appaloosa  hřebcem GF Freedom King ve vlastnictví Equifarm s.r.o. zvítězili ve třídě Junior Western Pleasure Open.

jacksking
Minulý týden předvedla Bětka tohoto 4letého Appaloosa hřebce na Mistrovství Evropy Appaloos v Německu v Cáchách a vyhrála pod čtyřmi rozhodčí evropský titul „All Round Champion Open"! Dále tituly Open: Junior Western Pleasure, Junior Trail, Ladies Western Pleasure a Hunter in Hand v hřebcích. Porazili Němce ve třídách dotované Německým Appaloosa klubem (SSA) - ApHCG Futurity Champion ve Western Pleasure a Hunter under Saddle. Nakonec ale nikoliv nejméně - bronzovou medaili v Junior Hunter under Saddle Open! Z celého srdce GRATULUJI!!! Museli mít za sebou hodně "všestranných seminářů" Smile

V minulosti se  Bětka účastnila mnoha seminářů EWSTYLE - Western Pleasure, Hunter, Equitation třídy, Trail, Showmanship, Halter, Reining a seminářů pro začínající mladé koně. Od roku 2011 spolupracují Esther a Bětka na trénování koní i lidí. Minulou zimu, zatímco byla Esther v zahraničí, poslala svého hřebce Rusty Lil Dry Doc k Bětce, aby ho připravila na jaro a Rusty se vrátil ve výborném stavu, jakoby jej trénovala majitelka sama Smile.
Majitelé koní, kteří hledáte trenéra ve stylu EWSTYLE, s důrazem na psychologický i fyzický zdraví stav koně, Bětka je rozhodně trenér, kterému svého koně můžete s důvěrou svěřit. Trénuje v jezdecké sportovní stáji v Tetčicích u Brna.
V příštím roce máme plány pro ještě užší spolupráci. Více příště...

1.10.2011

MA Starfighter WINS THE 2011 ERAA OPEN FUTURITY (NRHA APPROVED) WITH THE SCORE OF 145!!!

MA Starfighter is owned by Esther & Marco Brunetti and is trained & shown by Fabio Polesel of Italy.

mastarfighter

28.8.2011

EWSTYLE MCR WRC MLADEZ SAMPIONY!
Blahoprejeme znovu Klare Veskrnove a PINES LITTLE HAIDAS v ziskani letosniho druheho Mistrosvkeho titulu ve WRC reining mladez. Dalsi gratulace Katarine Bastove v ziskani 3 MCR WRC titulu ve: Western Pleasure, Western Horsemanship and Showmanship.
Esther posila vsem Mistrum CR WRC mladez jeji gratulace!

katka

14.8.2011

Blahoprejeme EWSTYLE klientce Klare Veskrnove a jejimu QH valachovi PINE LITTLE HAIDAS k ziskani titulu v silne obsazene tride MCR CJF Reining mladez! Umistili se take na bronzovem miste v kategorii MCR CJF Reining Non Pro!

klara1
klara2

July 2011

MA Istahar is 2011 ApHC National Champion Hackamore/Snaffle-Bit Reining!
Pod vedením Rubena Vandropa získala naše skvělá 3 letá klisna (jediná appaloosa na světě po Nu Chex to Cash-AQHA z klisny po MA Thunderstorm) vítězství hned v jejím úplně prvním závodě. Dalším cílem je ApRHA Futurity ve Forth Worth, Texasu!

maistahar

HALL OF FAME!!!
Díky národnímu titulu MA Istahar bude naše legendární klisna Ms High Five (HighSign x Blue Continental) slavnostně uvedena do síně slávy ApHC!
Ms High Five je matkou 5 různých ApHC světových a národních šampionů. Jsou to: Ima Frosty Lena, MA Thunderstorm, MA Powersign, MA Iridescence and MA Istahar.
Čtyři z těchto fenomenálních atletů byli odchováni, vyrostli a soutěžili za Morona Appaloosas, nyní byla značka sjednocena pod EWSTYLE.

mshighfive